Tomasz Kocyła 19.02.2009 17:05

RADNI 2006-2010

­

 

Zdzisław Cetnarowicz- Przewodniczący Rady Miasta

 

Okręg nr 1: Dworcowa, Kolejowa, Krasińskiego, Miejska Górka, Słowackiego (od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 26 do końca parzyste), Świerczewskiego, Wybickiego.

Komisje: Komisja ds. Budżetu i Finansów

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego



od dnia 1 marca 2010 roku
Przewodniczący Rady Miejskiej
w Dusznikach Zdroju Zdzisław Cetnarowicz
przyjmuje interesantów w dniach:


wtorki od godz. 8:00 do 10:00, oraz
czwartki od godz. 16:00 do 18:00


Robert Cetnarowicz- Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta

 

Okręg nr 2: Kłodzka (nr 1 do 24), Krakowska, Krótka, Mickiewicza, Rynek, Sawickiej, Słowackiego (nr 1 do 19 nieparzyste i 2 do 24 parzyste), Zamkowa.

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej- przewodniczący, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego      


Piotr Zilbert


Okręg nr 3: Bohaterów Getta, Kłodzka od nr 25 do końca), Okólna, Osiedlowa, Plac Warszawy, Sportowa, Sprzymierzonych, Stroma, Wiejska, Wrocławska, Wojska Polskiego (nr 1, 3, 3a, 5, 7)

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego


                       

Paweł Bolek

 

Okręg nr 1: Dworcowa, Kolejowa, Krasińskiego, Miejska Górka, Słowackiego (od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 26 do końca parzyste), Świerczewskiego, Wybickiego.

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

 

Kazimierz Grygiel

 

Okręg nr 5: Zieleniec, Podgórze

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Andrzej Gut

 

Okręg nr 3: Bohaterów Getta, Kłodzka od nr 25 do końca), Okólna, Osiedlowa, Plac Warszawy, Sportowa, Sprzymierzonych, Stroma, Wiejska, Wrocławska, Wojska Polskiego (nr 1, 3, 3a, 5, 7)

 Komisje: Komisja ds. Budżetu i Finansów- przewodniczący, Komisja Rewizyjna, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Józef Holczyński

 

Okręg nr 3: Bohaterów Getta, Kłodzka od nr 25 do końca), Okólna, Osiedlowa, Plac Warszawy, Sportowa, Sprzymierzonych, Stroma, Wiejska, Wrocławska, Wojska Polskiego (nr 1, 3, 3a, 5, 7)

Komisje: Komisja ds. Budżetu i Finansów, Komisja ds. Obywatelskich, Porządku Publicznego, Handlu i Usług, Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Mieczysław Jakóbek

 

Okręg nr 2: Kłodzka (nr 1 do 24), Krakowska, Krótka, Mickiewicza, Rynek, Sawickiej, Słowackiego (nr 1 do 19 nieparzyste i 2 do 24 parzyste), Zamkowa.

Komisje: Komisja ds. Obywatelskich, Porządku Publicznego, Handlu i Usług- przewodniczący, Komisja
ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej
, Komisja Rewizyjna

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Robert Kowal

 

Okręg nr 4: Chopina, Górska, Graniczna, Klubowa, Orzechowa, Podgórska, Słoneczna, Willowa, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste) Zdrojowa, Zielona.

Komisje: Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych- przewodniczący, Komisja ds. Obywatelskich, Porządku Publicznego, Handlu i Usług

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Bolesław Krawczyk

 

Okręg nr 2: Kłodzka (nr 1 do 24), Krakowska, Krótka, Mickiewicza, Rynek, Sawickiej, Słowackiego (nr 1 do 19 nieparzyste i 2 do 24 parzyste), Zamkowa.

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Zenon Pawlak

 

Okręg nr 2: Kłodzka (nr 1 do 24), Krakowska, Krótka, Mickiewicza, Rynek, Sawickiej, Słowackiego (nr 1 do 19 nieparzyste i 2 do 24 parzyste), Zamkowa.

Komisje: Komisja ds. Obywatelskich, Porządku Publicznego, Handlu i Usług, Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Wiktor Sokołowski

 

Okręg nr 4: Chopina, Górska, Graniczna, Klubowa, Orzechowa, Podgórska, Słoneczna, Willowa, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste) Zdrojowa, Zielona.

Komisje: Komisja ds. Budżetu i Finansów, Komisja ds. Obywatelskich, Porządku Publicznego, Handlu i Usług, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

 Krystyna Suchodolska

 

Okręg nr 4: Chopina, Górska, Graniczna, Klubowa, Orzechowa, Podgórska, Słoneczna, Willowa, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste) Zdrojowa, Zielona.

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

Jan Śmielak

 

Okręg nr 3: Bohaterów Getta, Kłodzka od nr 25 do końca), Okólna, Osiedlowa, Plac Warszawy, Sportowa, Sprzymierzonych, Stroma, Wiejska, Wrocławska, Wojska Polskiego (nr 1, 3, 3a, 5, 7)

Komisje: Komisja Rewizyjna- przewodniczący, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

 

Agnieszka Ziemczonek

 

Okręg nr 1: Dworcowa, Kolejowa, Krasińskiego, Miejska Górka, Słowackiego (od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 26 do końca parzyste), Świerczewskiego, Wybickiego.

Komisje: Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Opieki Społecznej, Komisja Uzdrowiskowo-Wczasowa i Spraw Technicznych, Komisja Rewizyjna

Kontakt: wyślij wiadomość dla Radnego

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:RADNI 2006-2010
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Tomasz Kocyła
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:19.02.2009 17:05

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
02.12.2010 14:21 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
22.02.2010 10:12 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
15.02.2010 15:03 Edycja dokumentu (Barbara Rodak)
11.02.2010 10:20 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
11.02.2010 10:20 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
04.09.2009 12:50 Edycja dokumentu (Barbara Rodak)
18.08.2009 11:34 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
17.08.2009 14:15 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
17.08.2009 14:07 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
02.03.2009 09:00 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
27.02.2009 15:41 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
27.02.2009 15:33 Edycja dokumentu (Tomasz Kocyła)
23.02.2009 12:39 Edycja dokumentu (Barbara Rodak)
19.02.2009 14:05 Utworzenie dokumentu. (Tomasz Kocyła)