Duszniki-Zdrój, dnia 13.11.2020 r.

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z obecnie panującą sytuacją epidemiologiczną, została podjęta decyzja o ograniczeniu liczby miejsc, w których można oddać głos na wybrany projekt w Budżecie Obywatelskim 2021. Zgodnie z Uchwałą nr XXVI/158/20 Rady Miejskiej w Dusznikach-Zdroju, karty i urny do głosowania można było znaleźć w dusznickich przychodniach zdrowia, w szkołach, w przedszkolu, w miejskiej bibliotece, w dusznickich aptekach. Niestety część z tych obiektów, zgodnie z obecnymi obostrzeniami musi być zamknięta lub dostęp do niech jest mocno ograniczony.  W związku z tym została ograniczona liczba miejsc, gdzie można oddać głos na wybrany projekt. Lista tych miejsc prezentuje się następująco:

  • Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju, ul. Rynek 6
  • Przedszkole Publiczne z Grupą Żłobkową, ul. Krakowska 3
  • Apteka Św. Piotra i Pawła, ul. Kłodzka 9
  • Apteka Dusznicka, ul. Wojska Polskiego 3A
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Dusznikach-Zdroju, ul. Słowackiego 16

Na projekty można zagłosować także drogą elektroniczną, za pomocą ankiety internetowej, do której odnośnik (link) dostępny jest na stronie www.duszniki.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Dusznikach-Zdroju www.bip.um-dusznikizdroj.dolnyslask.pl. Zachęcamy do głosowania drogą elektroniczną. Jednak, jeśli zdecydujecie się Państwo na głosowanie tradycyjne, pamiętajcie proszę o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa oraz o zachowaniu dystansu społecznego.


Z poważaniem
Z-ca Burmistrza

Karolina Łuszczki

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja o ograniczeniu liczby miejsc, w których można oddać głos na wybrany projekt w Budżecie Obywatelskim 2021
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Administrator Systemu
Data publikacji:13.11.2020 12:55
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Informację aktualizował:Administrator Systemu
Data aktualizacji:13.11.2020 12:55