Szanowni Państwo,

Mam przyjemność poinformować, że został uruchomiony Dolnośląski Pakiet Gospodarczy. To system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku. Wartość różnorodnych działań oferowanych w jego zakresie przekroczy miliard złotych. Przygotowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego Pakiet złagodzi ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2.

W związku z powyższym zapraszam Państwa do udziału w webinarium w zakresie tarczy finansowej – zostaną poruszone kwestie podmiotów uprawnionych do skorzystania z pomocy, rodzaje oferowanego wsparcia i zasady przyznawania środków finansowych. Webinarium jest darmowe i zostanie poprowadzone przez Dolnośląski Fundusz Rozwoju i Kancelarię TLA. Podczas półtoragodzinnej sesji eksperci oraz prawnicy opowiedzą o Pakiecie, możliwościach jakie daje on przedsiębiorcom, formach aplikowania o wsparcie oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Webinarium odbędzie się jutro, 24.04.2020, o godz. 10:00. Zachęcam wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zapisywania się i udziału w webinarium: https://app.evenea.pl/event/webinar-dolnoslaski-pakiet-pomocowy/?fbclid=IwAR3QAwMJwcHbcO1lgiVLj1CG4lBAf3rx97MYZJGQ2l91mCY8HDslOJj_aMY

Jednocześnie informuję, że najważniejszym narzędziem umożliwiającym przedsiębiorcom kontakt, porady i skorzystanie z pomocy jest strona internetowa https://dolnoslaskipakiet.pl/

Zważając na powagę sytuacji i potrzebę dotarcia do jak największej liczby przedsiębiorców w regionie uprzejmie proszę o umieszczenie w eksponowanym miejscu na Państwa stronie internetowej odnośnika do tej witryny.

 

Z poważaniem

 

Cezary Przybylski

Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Dolnośląski Pakiet Gospodarczy
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Administrator Systemu
Data publikacji:24.04.2020 09:03
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Informację aktualizował:Administrator Systemu
Data aktualizacji:07.05.2020 14:49